Nowoczesna Medycyna Naturalna Katowice


INFORMACJE NA TEMAT USŁUG I PRODUKTÓW DOSTĘPNE POD TELEFONEM TEL: 601 666 480

Warning: Use of undefined constant fontcontroller - assumed 'fontcontroller' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/slidingdoor11/page.php on line 7


Nazwa łacińska: Boswellia serrata
Nazwa hinduska/sanskryt: Shallaki

SHALLAKI- choróby stawów

Boswellia jest naturalnym i bezpiecznym lekiem ziołowym zapewniającym stawom optimum zdrowia. Jest także używana jako kadzidełko z powodu swoich zapachowych właściwości. Stwierdzono, że ma właściwości przeciwzapalne. Tak jak jej pochodna Guggul, Boswellia obniża także poziom cholesterolu i trójglicerydów we krwi.

Boswellia jest powszechnie stosowana w ajurwedzie w przypadku chorób stawów, a także znana jest ze swojego ogólnego działania wzmacniającego organizm. Wywiera silny efekt immunomodulujący. Wyciąg z Boswellia stosowany wewnętrznie ma także działanie antyarytmiczne i wykrztuśne.

W badaniach klinicznych zachęcające rezultaty były obserwowane u pacjentów z reumatoidalnym zapaleniem stawów, w przewlekłych zapaleniach jelita grubego, wrzodziejącym zapaleniem jelita grubego (choroba Crohna), astmą oskrzelową. Wzmagają także apoptozę i blokują topoizomerazę w nowotworach białaczek i glejakach.

DZIAŁANIE

Stosowany jako lek wspomagający w zapaleniach stawów ,wzmacnia prawidłową funkcję stawów,
skuteczny jako lek przeciwzapalny,obniża poziom cholesterolu i trójglicerydów,pomaga w zrzuceniu nadwagi.

DAWKOWANIE

1 kapsułka dwa razy dziennie po posiłkach. Stosować 3-6 tygodni lub dłużej dla osiągnięcia pożądanego efektu. Stosowanie naturalnych środków daje stopniowy, ale długotrwały efekt terapeutyczny.

Boswellia jest środkiem wzmacniającym i dlatego przed kuracją trzeba zrobić oczyszczenie organizmu innymi ziołami od 4 do 6 tygodni.

Boswellia jest dostępna w formie wyciągu w kapsułkach.


nowoczesna medycyna naturalna
REJESTRACJA TYLKO TELEFONICZNA:
tu słońce
Centrum Odnowy Ciała i Duszy "Tu Słońce"
ADRES- ul. Pułaskiego 20 - Katowice
Tel. 32 255 53 42
Kom. 601 666 480
601 666 881

ZAPRASZAMY| Ashires |  Tu Słońce| Sodo Ubezpieczenia | Google|