Nowoczesna Medycyna Naturalna Katowice


INFORMACJE NA TEMAT USŁUG I PRODUKTÓW DOSTĘPNE POD TELEFONEM TEL: 601 666 480

Warning: Use of undefined constant fontcontroller - assumed 'fontcontroller' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/slidingdoor11/page.php on line 7Traganek

CHIŃSKI SPOSÓB NA WZMOCNIENIE ORGANIZMU

Traganek

 
Astragalus mambranaceus to roślina pochodząca z północnych Chin, stosowana od wieków jako „Huang Gi” czyli przywódca, co jest związane z żółtym kolorem korzenia i znaczącą rolę jako zioło tonizujące oraz wzmacniające organizm. Według Chińczyków, wzmacnia siły witalne organizmu i daje doładowanie energetyczne przy utracie wszelkich zapasów energii.
Na świecie istnieje ponad 2000 typów astragalusa, jednak tylko chińska wersja była przetestowana chemicznie i farmakologicznie.


Astragalus zawiera duże ilości składników odżywczych takich jak: flawonidy, polisacharydy, triterpeny, aminokwasy, minerały oraz glikozydy, które pomagają usuwać substancje toksyczne z organizmu. Obecność tych substancji pokazuje jego wielokierunkowe działanie. Po pierwsze, przyśpiesza metabolizm komórkowy, co przedłuża wysiłek i polepsza wydajność energetyczną, po drugie, wzmaga syntezę białek w wątrobie, co zwiększa przyswajalność białka potrzebnego do budowania siły i masy mięśniowej, po trzecie, wzmacnia system immunologiczny, sprawiając, że organizm jest bardziej odporny na infekcje i choroby, po czwarte, reguluje czynność nadnerczy, poprawiając przemianę materii.


Badania wskazują, że obniża ciśnienie tętnicze krwi dzięki usunięciu nadmiaru wody z organizmu, wspomagając pracę nerek. Duża ilość glikozydów wspomaga odtruwanie organizmu z substancji odpadowych, powstałych podczas wysiłku fizycznego.


Środek ten jest dostępny w formie proszku.
Stosujemy go następująco:
zażywamy 1 gram 3 x dziennie, popijając wodą.

 

*preparat do nabycia w gabinecie


nowoczesna medycyna naturalna
REJESTRACJA TYLKO TELEFONICZNA:
tu słońce
Centrum Odnowy Ciała i Duszy "Tu Słońce"
ADRES- ul. Pułaskiego 20 - Katowice
Tel. 32 255 53 42
Kom. 601 666 480
601 666 881

ZAPRASZAMY| Ashires |  Tu Słońce| Sodo Ubezpieczenia | Google|